• Obecnie brak na stanie
Agrecol nawóz żel do roślin zielonych 0.5 L
search
  • Agrecol nawóz żel do roślin zielonych 0.5 L

Agrecol nawóz żel do roślin zielonych 0.5 L

21,00 zł

(21,00 zł szt.)

Brutto

Mineralny nawóz do roślin zielonych w postaci żelu dostarcza wszelkich niezbędnych składników pokarmowych i witamin naszym roślinom. Jego gęsta konsystencja sprawia, że jest bardzo wydajny — koncentrat z jednego opakowania pozwala na sporządzenie 150 litrów roztworu do nawożenia roślin domowych. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Szybko i długo działający nawóz płynny w postaci łatwo rozpuszczalnego w wodzie żelu. Przeznaczony do nawożenia wszelkich odmian roślin zielonych (niekwitnących lub znajdujących się w fazie spoczynku po kwitnieniu). Zalecamy również w uprawach hydroponicznych. „Agrecol-mineral żel” to specjalnie dobrana kombinacja składników pokarmowych w postaci makro- i mikroskładników w formie łatwo przyswajalnej przez rośliny. 

Stosowanie:

 

Dozownik w nakrętce napełnić do jednego z podanych poziomów. Odmierzoną proporcję rozcieńczyć w odpowiedniej ilości wody.

Poziom I = 7 ml na 2 litry wody (w uprawach hydroponicznych na 4 litry wody)

Poziom II na 4 l wody 

Poziom III na 6 l wody. 

Termin stosowania: 

W miesiącach od marca do listopada nawozić raz w tygodniu. W pozostałych miesiącach nawozić raz na miesiąc. Młode rośliny nawozić, stosując połowę zalecanej dawki. Nie przekraczać zalecanych dawek, gdyż mogłoby to doprowadzić do uszkodzenia lub zniszczenia rośliny. 

Środki ostrożności: 

Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza — pokaż opakowanie lub etykietę. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W przypadku  zanieczyszczenia oczu przemyć je natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. 

Przechowywanie: 

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze od +2℃ do +30℃. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. 

Skład: Roztwór nawozowy NPK 9-3-6 z mikroskładnikami pokarmowymi do stosowania w ogrodnictwie. 9% azot (N) całkowity w tym: 3.4% azot (N) azotanowy, 2.2% azot (N) amonowy, 3.4% azot (N) amidowy, 3% pięciotlenek fosforu (P₂O₅), 6% tlenek potasu (K₂O), 0.02% bor (B), 0.002% miedź (Cu)*, 0.02% żelazo (Fe)*, 0.015% mangan (mn)*, 0.002% molibden (Mo), 0.015% cynk (Zn)*. 

*-schelatowane przez EDTA.

N-AGR-ROS-ZIE-2

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.