Osłonki na doniczki

Produkty, które mamy przyjemność zaprezentować w tej kategorii, wykonane są z różnych materiałów. Ponadto osłonki doniczkowe występują w naszej ofercie w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Dzięki temu można wybrać artykuły dekoracyjne idealnie dopasowane do osobistych upodobań, które świetnie uzupełnią wystrój danego pomieszczenia. Doskonale sprawdzają się do maskowania nieatrakcyjnego wyglądu naczyń przeznaczonych do wzrostu roślin. Zapewniamy dostępność wielu modeli o zróżnicowanej estetyce – eleganckiej, boho, retro i nie tylko. Mamy pewność, że nawet najbardziej wymagający klienci wybiorą tu idealne artykuły do uprawy roślin.

Bogaty wybór eleganckich osłonek - Plantemia

Szukasz małego modelu przeznaczonego na niewielką roślinę? A może interesuje Cię duży egzemplarz, który musi pomieścić większy okaz? W naszej ofercie na pewno znajdziesz idealny wariant w niskiej cenie! Przygotowaliśmy osłonki na doniczki:

• o średnicy od 6,5 do 29 cm,
• betonowe, ceramiczne, plastikowe, terakotowe, szklane,
• okrągłe, kwadratowe, trapezowe, w kształcie łódki,
• gładkie, frezowane, strukturalne, pikowane,
• w wielu modnych odcieniach, ze wzornictwem lub bez.

 

Niezwykle zróżnicowany wybór modeli w niskich cenach sprawia, że można tu bez trudu znaleźć egzemplarz, który będzie harmonijnie współgrać z wystrojem wnętrza. Zapewniamy dostępność osłonek doniczkowych w stylu eleganckim, nowoczesnym, vintage, boho i wielu innych.

 

Piękne i funkcjonalne osłonki doniczkowe

Takie artykuły są często wybierane przez osoby, którym zależy na odpowiedniej prezentacji domowej dżungli lub niewielkiej kolekcji. Dzięki osłonkom na doniczki zmniejsza się też ryzyko przypadkowego przelania roślin, gdyż można bez trudu odprowadzić nadmiar wody, by nie dopuścić do gnicia korzeni. W trosce o wygodę naszych klientów zadbaliśmy o precyzyjny opis każdego modelu, aby wybór najlepszego rozwiązania w naszym sklepie online był prosty i przyjemny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pięknych osłonek na doniczki w niskich cenach i składania zamówień - w przypadku pytań chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Ceramiczna osłonka na doniczkę

Aktywne filtry