AGRECOL Green Strong Odżywka do roślin domowych 30 ml
search
  • AGRECOL Green Strong Odżywka do roślin domowych 30 ml

AGRECOL Green Strong Odżywka do roślin domowych 30 ml

5,38 zł

(5,38 zł szt.)

Brutto Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

Preparat przeznaczony dla roślin doniczkowych ozdobnych z liści i roślin kwitnących. Szybko regeneruje rośliny i gwarantuje soczyście zielone wybarwienie liści. Dzięki wygodnemu aplikatorowi nasze rośliny mogę być odżywione nawet przez 4 tygodnie. 

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Green strong to specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich gatunków roślin domowych. Specjalna formuła ułatwia pobieranie składników oraz wzmacnia system odpornościowy rośliny. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewniając sprężystość liści o raz ich odpowiednie soczyste wybarwienie. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia aplikatory ułatwiają stosowanie. 

Przechowywanie: 

Przechowywać w temperaturze od +5℃ do +35℃ w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Chronić przed promieniami słonecznymi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. 

Środki ostrożności

Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza — pokaż opakowanie lub etykietę. 

Skład: Wodny roztwór NPK, barwnik. 

Sposób użycia: 

Odżywka do roślin domowych Green Strong została zaprojektowana tak, aby mogła wzmacniać je przez cały rok. Należy pamiętać, że uprawiane w doniczkach rośliny należą do roślin tropikalnych, dla których okres wegetacji w warunkach naturalnych trwa przez cały rok. W związku z tym, w celu uzyskania najlepszych efektów uprawy, należy stworzyć dla nich odpowiednie warunki w okresie wszystkich 12 miesięcy w roku. Preparat stosować co 1 miesiąc, przeznaczając jeden aplikator na każdy roślinę.  

  • Odłamać zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia. 
  • Umieścić końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcowa aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie  uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia. 
  • Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu usuwamy aplikator z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który dostał się do podłoża, będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni. Skuteczność odżywki nie jest zależna od czasu samoczynnego opróżnienia aplikatora. 

N-AGR-APL-STR-1
4 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.