• Obecnie brak na stanie
Biopon nawóz do roślin doniczkowych 0.5 L
search
  • Biopon nawóz do roślin doniczkowych 0.5 L

Biopon nawóz do roślin doniczkowych 0.5 L

13,50 zł

(12,50 zł szt.)

Brutto

Biopon do roślin doniczkowych to wieloskładnikowy nawóz w płynie, który może być stosowany zarówno poprzez podlewanie roślin jak również dolistnie (spryskiwanie). Wydajność nawozu wynosi 50 litrów, a sam nawóz może być stosowany zarówno do roślin domowych jak i ogrodowych. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Wieloskładnikowy nawóz przeznaczony do całorocznego nawożenia roślin ozdobnych hodowanych w doniczkach, pojemnikach i skrzyniach. Wydłuża okres ich kwitnienia, wzmacnia system korzeniowy i poprawia ogólną kondycję roślin. Działa kompleksowo, dostarczając roślinom wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. 

W okresie od wiosny (luty) do jesieni (listopad) nawozić co 7 dni, zimową raz w miesiącu. 

Dawkowanie: Rozpuścić 10 ml nawozu (około ⅓ nakrętki) w 1 l wody. 

Nie należy przekraczać zaleconych dawek nawozu, ponieważ mogłoby to spowodować uszkodzenie lub zniszczenie roślin. Przed użyciem wstrząsnąć. 

Nawóz nadaje się do stosowania jednakowo przez podlewanie jak i dolistnie. 

Środki ostrożności: 

Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać opakowanie lub etykietę. Przechowywać z dala od pożywienia, napojów i paszy zwierzęcej.  

Chronić przed dziećmi. W razie kontaktu ze skórą przemyć dużą ilością wody. Przechowywać w temperaturze 5-30℃. W temperaturze poniżej 5℃ możliwe jest wytrącenie się osadu, które jest odwracalne i nie wpływa na działanie nawozu. 

Skład:

Nawóz WE typ nawozu: roztwór nawozowy NPK 5:4,5:5,5 z mikroskładnikami pokarmowymi. Składniki pokarmowe: 5% azot (N) całkowity [w tym 3,3% azot amidowy], 4,5% pięciotlenek fosforu (P₂O₅) rozp. w wodzie, 5,5% tlenek potasu (K₂O) rozpuszczalny w wodzie. 

Mikroskładniki rozpuszczalne w wodzie: 0,02% bor (B), 0,002% miedź (Cu)*, 0,02% żelaza (Fe)* 0,015% manganu (Mn)*, 0,002% molibden (Mo), 0,015% cynk (Zn)*

*schelatowane przez EDTA.

N-BIO-ROS-DON-1

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.