• Obecnie brak na stanie
Ziemovit Biohumus Nawóz Uniwersalny 1L
search
  • Ziemovit Biohumus Nawóz Uniwersalny 1L

Ziemovit Biohumus Nawóz Uniwersalny 1L

13,99 zł

(15,11 zł szt.)

Brutto

Ziemovit Biuhumus Uniwersalny to płynny, ekologiczny polepszacz glebowy przeznaczony do upraw warzyw, owoców i kwiatów, zarówno w gruncie, jak i w szklarniach. Ma korzystny wpływ na strukturę podłoża przez to, że wzbogaca je w naturalne substancje wspomagające wzrost, rozwój i zdrowotność roślin oraz pożyteczne mikroorganizmy. Oprócz tego, że dostarcza roślinom naturalnych składników pokarmowych, zwiększa również wykorzystanie składników mineralnych pobieranych z gleby.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Biohumus Uniwersalny to zawiesina wodna do rolniczego i hobbystycznego wykorzystania.

Płynny nawóz naturalny powstały z wysokiej jakości obornika przetworzonego przez dżdżownice kalifornijskie, Charakteryzuje się bardzo bogatą, pożyteczną mikroflorą oraz zawartością próchnicy pokarmowej wspomagającą wzrost, rozwój i zdrowotność roślin. Aktywizuje naturalne mechanizmy obronne roślin. Regularne stosowanie stymuluje rośliny do zdrowego zrównoważonego wzrostu. Korzenie roślin szybciej się rozwijają i efektywniej pobierają składniki pokarmowe podłoża.

Skład:

Wyselekcjonowane oborniki uszlachetnione przez dżdżownice kalifornijskie, naturalne pożyteczne bakterie m.in. azotobacter, pseudomonas, bakterie fosforowe, bakterie celulolityczne.

Sposób użycia:

Najkorzystniejsze jest używanie przy każdym podlewaniu 30 ml na litr wody. Dla ratowania roślin w słabej kondycji lub po stresie zaleca się stosować bezpośrednio pod roślinę 30-60 ml bez rozcieńczania z wodą. Dla roślin rosnących w dobrym podłożu dawkę można zmniejszyć stosując 15 ml na litr wody. Można stosować dla roślin w każdej fazie wzrostu oraz do rozsady. Produkt zawiera naturalny osad. Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem.

1 zakrętka = 30 ml

Zalecany termin stosowania: od kwietnia do września.

Możliwe stosowanie: od października do marca.

Warunki przechowywania: Przechowywać w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze od +2 ºC do +30 ºC.

Środki ostrożności:

Nie spożywać. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się nawozu do oczu należy przemyć je dużą ilością czystej wody. W przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem. Przestrzegać zasad higieny.

N-ZIE-BIO-1

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.