• Obecnie brak na stanie
Planton K Nawóz do Roślin Kwitnących 200g
search
  • Planton K Nawóz do Roślin Kwitnących 200g

Planton K Nawóz do Roślin Kwitnących 200g

12,00 zł

(12,96 zł szt.)

Brutto

Nowoczesny, specjalistyczny nawóz przeznaczony do zasilania roślin balkonowych, takich jak: Pelargonie, Sundaville, Niecierpki, Hibiskusy, Begonie, Fuksje oraz inne rośliny kwitnące. Nawóz opracowany i polecany przez firmę ogrodniczą Plantpol. Sprawdzony na własnej produkcji roślinnej. Optymalnie dobrany skład zapewnia prawidłowy wzrost oraz obfite kwitnienie nawożonych roślin. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Grupa nawozów PLANTON® powstała w oparciu o dużą wiedzę producenta na temat uprawy roślin, zdobytą w wielomilionowej produkcji roślinnej. Stworzone zostały specjalistyczne nawozy dla poszczególnych grup roślin, zgodnie z ich wymaganiami pokarmowymi. Nawozy z tej grupy cechują się dużą zawartością łatwo przyswajalnych, niezbędnych dla roślin mikroelementów. Jakość stosowanych nawozów ma ogromny wpływ na sukces i powodzenie w uprawie.Rozpuszczalne nawozy PLANTON® produkowane są z najwyższej jakości składników, charakteryzują się świetną rozpuszczalnością oraz są mocno skoncentrowane, zapewniając tym samym bardzo wysoką wydajność.

Wysoka jakość tych nawozów została potwierdzona przyznaniem przez PCBC znaku jakości Q.
Nawozy te należy stosować do każdego podlewania od około 10 dni po posadzeniu roślin do skrzynek lub innych pojemników. Zaleca się zasilanie roślin tymi nawozami również w okresach złej pogody. Związane jest to z wypłukiwaniem składników pokarmowych z podłoża w czasie opadów deszczu.

Planton K jest to wysokiej jakości mieszanka przeznaczona do rozpuszczania bezpośrednio przed podlewaniem roślin lub do przygotowania koncentratu do dalszego rozcieńczania. Podwyższona zawartość potasu poprawia kondycję kwiatów również w okresie opadów deszczu.

Składniki pokarmowe NPK 16+11+24 z mikroskładnikami pokarmowymi: miedzią, żelazem, manganem i cynkiem. Mieszanka.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ Z jednej torebki nawozu otrzymuje się aż 200 litrów gotowego roztworu.

Zalety:

- doskonale przyswajalny przez rośliny

- wysokowydajny

- sprawdzona receptura – kompleksowy skład

- najwyższa jakość składników

- w 100% rozpuszczalny w wodzie

- zapewnia obfite i nieprzerwane kwitnienie. 

Stosowanie:

Przeznaczony do zasilania roślin z każdym podlewaniem przez cały okres wegetacji, aż do pierwszych przymrozków. Nawożenie należy kontynuować również w trakcie deszczowej pogody, uzupełniając wypłukiwane przez deszcz składniki pokarmowe. Zwiększa to odporność roślin na choroby i znacząco przyspiesza regenerację roślin.

Dawkowanie:

W zależności od wielkości roślin rozpuścić 1 lub 2 pełne łyżeczki nawozu w 10 litrach wody (1g nawozu na 1 litr wody).

Łatwe stosowanie: Można przygotować koncentrat rozpuszczając całe opakowanie nawozu w 1 L wody (w butelce o pojemności 1 L) i stosować 50 ml uzyskanego roztworu na 10 L wody.

N-PLA-KWI-1

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.