• Obecnie brak na stanie
BIOPON Pałeczki nawozowe do roślin zielonych 30 szt.
search
  • BIOPON Pałeczki nawozowe do roślin zielonych 30 szt.

BIOPON Pałeczki nawozowe do roślin zielonych 30 szt.

6,48 zł

(6,00 zł 30 szt.)

Brutto

Pałeczki nawozowe do roślin zielonych Biopon zapewniają ponad 3 miesiące działania. Wygodne i łatwe nawożenie roślin domowych zagwarantuje bujną zieleń i intensywny wzrost.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Skoncentrowany nawóz w wygodnej do stosowania formie pałeczek, działający aż do 100 dni. Wystarczy umieścić pałeczkę w doniczce, aby uaktywnić uwalnianie składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego wzrostu zielonych roślin ozdobnych. Odpowiednia zawartość fosforu i potasu zapewnia roślinom optymalne warunki rozwoju.

Sposób użycia: Ilość pałeczek należy dostosować do wielkości doniczki.

  • Do 12 cm - 1 pałeczka,
  • 13 do 15 - 2 pałeczki,
  • 16 do 18 cm - 3 pałeczki,
  • 19 do 21 cm - 4 pałeczki.
  • W Skrzyniach balkonowych należy umieścić 1 pałeczkę co 6 cm.
  • W okresie zimowym od listopada do lutego — wystarczy zastosować połowę zalecanej dawki. Należy pamiętać o regularnym podlewaniu roślin. 

Środki ostrożności: Przechowywać w szczelnym zamkniętym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu; przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci; w razie przypadkowego spożycia skontaktować się z lekarzem.

Skład: Nawóz WE, typ: nawóz NPK 12:6:9 z mikroskładnikami pokarmowymi. Składniki pokarmowe: % (m/m): Azot (N) całkowity 12% (9.2% azot amidowy, 2.8% azot amonowy), Pięciotlenek fosforu 6% rozpuszczalny w wodzie, Tlenek potasu 9% rozpuszczalny w wodzie, mikroskładniki rozpuszczalne w wodzie: Bor (B) 0,01%, miedź (Cu)* 0.02%, żelazo (Fe)*0.07% mangan (Mn)* 0.05%, molibden (Mo) 0,01%.

*schelatowane przez EDTA.

N-BIO-PAL-NAW-1

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.