Małe rośliny doniczkowe

Fascynują Cię egzotyczne sukulenty, przywodzące na myśl bezmiar meksykańskiej pustyni? Chcesz wyhodować we własnym mieszkaniu maleńkie drzewko kawowe? A może wolisz łatwe w uprawie, małe rośliny doniczkowe, które wypuszczają przepiękne kwiaty? Wszystkie te wspaniałe okazy tylko czekają, by stać się ozdobą Twojego domu i zapewnić Ci mnóstwo satysfakcji płynącej z ich uprawy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie wpasują się w niemal każde wnętrze. Małe kwiatki doniczkowe mogą witać Cię już rankiem na szafce nocnej, możesz je też podarować dziecku, aby zaczęło się uczyć odpowiedzialności za żywą istotę. Odkryj ofertę sklepu internetowego Plantemia.pl – jedna z naszych roślin na pewno zawładnie Twoim sercem!

Małe kwiaty doniczkowe do domu – ulubieni mieszkańcy naszych parapetów

Jeśli jesteś mocno zabiegana, ale nie chcesz rezygnować ze swojej pasji do roślin, pokochasz zielistkę „Ocean”. Ta piękność o soczyście zielonych liściach bez trudu wytrzyma długie dni bez wody – okresy chwilowego przesuszania nie są jej straszne, więc śmiało możesz jechać na urlop :) Interesują Cię kaktusy i pragniesz podziwiać małe kwiaty w doniczce? W takim razie do Twojego domu powinna trafić odmiana Mammillaria Zeilmanniana, która za troskliwą opiekę nagrodzi Cię obfitym wieńcem różowego kwiecia.

Propozycji jest oczywiście o wiele więcej – jeżeli tylko potrzebujesz porady przy wyborze małych roślin doniczkowych do firmy albo mieszkania, zawsze chętnie Ci pomożemy. Do Twojej kolekcji może dołączyć np. efektowny figowiec sprężysty „Belize”, intrygujący kaskadowo opadającymi liśćmi starzec Rowleya czy dalekowschodnia skalnica rozłogowa. Opisz nam, czego szukasz, a na pewno podpowiemy coś odpowiedniego do domu lub biura.

Pamiętaj, że w tej kategorii sprzedajemy rośliny w małych doniczkach produkcyjnych o średnicy do 12 cm. Kwiatów dekoracyjnych do domu nie dostarczamy w osłonkach widocznych na zdjęciach – umieściliśmy je jedynie w celach prezentacyjnych.

Mnóstwo cennych porad dotyczących uprawy zakupionych okazów zamieściliśmy w ich opisach. W razie potrzeby pytania możesz nam zadać mailowo, telefonicznie lub poprzez fanpage na FB :)

 

UWAGA!!!

Rośliny sprzedawane i wysyłane są w doniczkach produkcyjnych. Widoczne na zdjęciach osłonki są umieszczone jedynie w celach prezentacyjnych oraz aby ułatwić dobór osłonki.  

Rośliny w doniczkach na ławce

Aktywne filtry