Podstawki i stojaki na kwiaty

Nie istnieje coś takiego, jak brak miejsca na nowe rośliny — jedynym ograniczeniem jest niewłaściwe zagospodarowanie przestrzeni! Wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników zieleni, oferujemy estetyczne metalowe stojaki na kwiaty oraz podstawki pod doniczki. Sprawdź, jak efektownie urządzić domową dżunglę.

Akcesoria, które pozwolą (jeszcze bardziej!) zazielenić Twój dom!

Dzięki metalowym stojakom i podstawkom ceramicznym pod doniczki jesteśmy w stanie wyeksponować nasze rośliny na mniejszej przestrzeni. Już niestraszne będzie ustawianie roślin na jednym, ciasnym parapecie. Dzięki stojakom zdobędziemy dużo więcej miejsca, a rośliny pięknie będą się prezentować. Jest to również wspaniałe rozwiązanie, jeśli chcemy skierować uwagę na konkretną roślinę, która jest wyjątkowo pięknym okazem lub niezwykłą rzadkością.

Metalowy ekspozytor na kwiaty rewelacyjnie spisze się w przypadku roślin zwisających, takich jak bluszcze, hoje czy trzykrotki zwisłe. Efektownie wyróżni opadające pnącza i liście. Podstawka pod doniczkę z kolei powinna znaleźć się pod każdym naczyniem z otworami drenażowymi. Ten praktyczny dodatek ułatwia podlewanie i chroni powierzchnię stołu, parapetu czy szafki przed namoknięciem.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym Plantemia! Gwarantujemy sprawną wysyłkę oraz wciąż poszerzającą się, atrakcyjną ofertę. Pomożemy Ci stworzyć domową dżunglę Twoich marzeń, w której każdy kwiat dostanie odpowiednie dla siebie miejsce.

Stojaki z kwiatami w doniczkach

Aktywne filtry