Agrecol żel mineralny do roślin doniczkowych 0.25 l
search
  • Agrecol żel mineralny do roślin doniczkowych
  • Agrecol żel mineralny do roślin doniczkowych 0.25 l

Agrecol żel mineralny do roślin doniczkowych 0.25 l

15,40 zł

(13,30 zł 250 ml)

Brutto Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

Żel mineralny Agrecol do roślin doniczkowych dzięki specjalnej formule i gęstej konsystencji jest bardzo wydajny i łatwo rozpuszczalny. Koncentrat na 75 litrów wody.   

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Extra gęsty i wydajny oryginalny żel mineralny. Szybko i długo działający nawóz płynny w postaci łatworozpuszczalnego w wodzie żelu. Przeznaczony do nawożenia wszelkich gatunków i odmian roślin doniczkowych uprawianych metodami tradycyjnymi oraz w uprawach hydroponicznych. “Agrecol mineral żel” - to specjalnie dobrana kombinacja składników pokarmowych w postaci makro- i mikroskładników w formie łatwo przyswajalnej dla rośliny. 

Stosowanie:

Dozownik w nakrętce napełnić do jednego z podanych poziomów. Odmierzoną proporcję rozcieńczyć w odpowiedniej ilości wody.

Poziom I = 7 ml na 2 litry wody (w uprawach hydroponicznych na 4 litry wody)

Poziom II na 4 l wody 

Poziom III na 6 l wody. 

Termin stosowania: 

W miesiącach od marca do listopada nawozić raz w tygodniu. W pozostałych miesiącach nawozić raz na miesiąc. Młode rośliny nawozić, stosując połowę zalecanej dawki. Nie przekraczać zalecanych dawek, gdyż mogłoby to doprowadzić do uszkodzenia lub zniszczenia rośliny. 

Środki ostrożności: 

Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza — pokaż opakowanie lub etykietę. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W przypadku  zanieczyszczenia oczu przemyć je natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. 

Przechowywanie: 

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze od +2℃ do +30℃. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. 

Roztwór nawozowy NPK 9-4-5 z mikroskładnikami pokarmowymi do stosowania w ogrodnictwie. 9% azot (N) całkowity w tym: 3.1% azot (N) azotanowy, 2.5% azot (N) amonowy, 3.4% azot (N) amidowy, 4% pięciotlenek fosforu (P₂O₅), 5% tlenek potasu (K₂O), 0.02% bor (B), 0.002% miedź (Cu)*, 0.02% żelazo (Fe)*, 0.015% mangan (mn)*, 0.002% molibden (Mo), 0.015% cynk (Zn)*. 

*-schelatowane przez EDTA. 

N-AGR-GEL-DON-1
7 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.