Ceramiczne

Bez tych akcesoriów trudno wyobrazić sobie uprawę roślin w warunkach domowych, ale warto też pamiętać, że produkty świetnie sprawdzają się również w warunkach zewnętrznych – dzięki nim w łatwy sposób możesz ożywić taras albo balkon. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów kilka sprawdzonych, dość tanich modeli wykonanych z wysokiej klasy materiałów, które jednak znacząco różnią się między sobą parametrami. Wszystkie doniczki ceramiczne z podstawką są odporne na promieniowanie słoneczne i wodę, jednak nie każda z nich zachowuje swoją wytrzymałość w temperaturach poniżej 0°C.


Jakie modele dostępne są w ofercie?

Podstawową propozycją są minimalistyczne produkty terakotowe o ceglastym zabarwieniu marki Spang. Ich zaletą jest jednak nie tylko niska cena (zapłacisz za nie tylko nieco powyżej 10 zł) i uniwersalna estetyka, ale również pełna mrozoodporność. W dalszej kolejności prezentujemy urocze, tanie doniczki ceramiczne o gładkiej powierzchni w kolorze miętowym bądź różowym z subtelnym połyskiem. Bardziej wymagający Klienci zwrócą z kolei uwagę na modele z dekoracyjnym szkliwieniem ze wzorem rybiej łuski, które można zamówić w 3 wariantach rozmiarowych: o średnicy 12, 14 i 17 cm. Każdy z produktów posiada oczywiście otwór drenażowy i odporną na uszkodzenia mechaniczne podstawkę.

Szczegółowe parametry każdej z prezentowanych doniczek ceramicznych z podstawką znajdziesz w opisach produktów. Zachęcamy do składania zamówień – nasze modele są stosunkowo tanie, ale charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością i jakością.

Doniczki ceramiczne

Aktywne filtry