Sklep Plantemia.pl przedstawia w swojej ofercie wszystko, czego potrzeba do opieki nad roślinami i ich pielęgnacji. Znajdziecie u nas różnorodne rośliny doniczkowe, doniczki i osłonki dla roślin, akcesoria, nawozy i podłoża dla roślin. Ciągle staramy się poszerzać naszą ofertę i zwiększać zakres proponowanych produktów.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z roślinami zapraszamy do kontaktu z nami, zawsze chętnie służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem. Już niebawem uruchomimy dla Was również blog, na którym będzie można dowiedzieć się wielu praktycznych wskazówek i porad związanych z pielęgnacją roślin, czy skorzystać z banku wiedzy.

Plantemia.pl to inicjatywa, która zrodziła się w trakcie jednego z pierwszych pandemicznych lockdownów. Stąd też ta nieco intrygująca nazwa. 

Jako osoby, które bardzo lubią towarzystwo, spędzanie czasu ze znajomymi i pogawędki ze współpracownikami zamknięci przez długie miesiące na home office czuliśmy się zupełnie … niewzruszeni. Kontakt ze znajomymi przeniósł się na wirtualne salony a ze współpracownikami “coffee breaka” odbywaliśmy oczywiście przez kamerkę. Głównym powodem jednak, dla którego tak dobrze znieśliśmy nową rzeczywistość, są rośliny.

Mamy ich w domu od zawsze bardzo dużo. Odkąd sięgamy pamięcią, było ich sporo w naszych domu rodzinnych a wraz z upływem lat i przejściem już na tak zwane „swoje” ich liczba ciągle rośnie. 

Zieleń, która otaczała nas na co dzień przy blasku komputerowego monitora, wpływała na nas kojąco, a dbanie o ślicznych zielonych, podopiecznych dawało wielkie pokrzepienie. 

Cel, jaki nam przyświeca w Plantemia.pl to szerzenie niesamowitej pozytywnej energii i wspaniałej regenerującej atmosfery, którą zapewniają nam Ci fotosyntetyzujący koledzy. 

 

Daj się zarazić tym fenomenem, jakim są rośliny!

Nasze Dane kontaktowe:

Plantemia.pl Monika Śmietaniuk

Ul. Fatimska 41A/112

31-831 Kraków

NIP 8681796049

REGON 389495394

biuro@plantemia.pl

Tel. 737337236