Nawozy do kwiatów doniczkowych

Twój ulubiony Ficus ostatnio nie wygląda na szczególnie zadowolonego z życia? Dostępne w naszym sklepie nawozy do kwiatów kwitnących i innych roślin pomogą Ci w zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających okazów. Pałeczka nawozowa, żele i roztwory dostępne w naszym sklepie przeznaczone są dla różnych gatunków, a ich stosowanie wymaga zapoznania się z zaleceniami producenta.

Nawozy, które pokochają Twoje rośliny

 

Gleba w doniczce ma ograniczony zasób związków mineralnych, które prędzej czy później zostają pobrane przez system korzeniowy i wykorzystane jako materiał budulcowy komórek roślinnych, czy składnik różnorodnych reakcji biochemicznych. W momencie, gdy ziemia się wyjaławia, konieczny jest zastrzyk świeżych witamin i minerałów, które umożliwią roślinie dalszy rozwój! Pałeczki nawozowe i inne nawozy do kwiatów kwitnących to staranie skomponowane mieszanki uzupełniające glebę w kluczowe związki.

Oto oferta nawozów roślinnych, dzięki którym będziecie mogli zadbać o prawidłowy wzrost i rozwój doniczkowych roślin domowych. W sklepie dostępne są mieszanki naturalne pochodzenia organicznego, jak również wieloskładnikowe preparaty mineralne dla roślin. Dzięki różnorodnym formom dostępnym na stronie (płyny, żele, pałeczki nawozowe, granulki i aplikatory) w wygodny sposób możemy zaspokoić zapotrzebowania pokarmowe naszych roślin w całym ich okresie wegetacyjnym.

Zadbaj o dobrostan Twoich ulubionych kwiatów kwitnących i zaserwuj im dawkę preparatu dopasowanego do ich potrzeb. Nawet najbardziej kapryśna sztuka z pewnością doceni Twoje zaangażowanie i zrewanżuje się nowymi, pięknymi pędami!

Aktywne filtry