• Obecnie brak na stanie
Agrecol nawóz mineralny do roślin zielonych 1 L
search
  • Agrecol nawóz mineralny do roślin zielonych 1 L

Agrecol nawóz mineralny do roślin zielonych 1 L

24,50 zł

(24,50 zł szt.)

Brutto

Specjalistyczny nawóz mineralny dla twoich roślin zielonych. Zapewnia kompletne pożywienie roślinom podczas wzrostu dzięki witaminom i mikroskładnikom w nim zawartym. Jest niesamowicie wydajny - 1 opakowanie pozwala na stworzenie aż 160 litrów odżywki dla roślin.   

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Wieloskładnikowy, kompletny nawóz mineralny, przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych z liści. Dzięki płynnej formie działa natychmiastowo i jest łatwo przyswajalny. Systematycznie stosowany zapewnia prawidłowy wzrost oraz soczystozielone wybarwienie liści. Zalecany do stosowania w uprawach balkonowych, domowych oraz ogrodowych. Zalecany również w uprawach hydroponicznych. 

Stosowanie: 

Nawóz rozcieńczyć wodą w proporcji: 15 ml (0.5 nakrętki) nawozu w 2-3 l wody. Uzyskanym roztworem podlewać rośliny. W okresie intensywnego wzrostu i kwitnienia rośliny nawozić 1 raz w tygodniu. W pozostałym okresie wegetacyjnym rośliny nawozić 1 raz na 2 tygodnie. 

Środki ostrożności: 

Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza — pokaż opakowanie lub etykietę. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W przypadku  zanieczyszczenia oczu przemyć je natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. 

Przechowywanie: 

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze od +2℃ do +30℃. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. 

Roztwór nawozowy NPK 7-3,5-5 z mikroskładnikami pokarmowymi do stosowania w ogrodnictwie. 7% azot (N) całkowity w tym: 2.6% azot (N) azotanowy, 1.9% azot (N) amonowy, 2.5% azot (N) amidowy, 3.5% pięciotlenek fosforu (P₂O₅), 5% tlenek potasu (K₂O), 0.02% bor (B), 0.002% miedź (Cu)*, 0.02% żelazo (Fe)*, 0.015% mangan (mn)*, 0.002% molibden (Mo), 0.015% cynk (Zn)*. 

*-schelatowane przez EDTA.

N-AGR-ROS-ZIE-1

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.