• Obecnie brak na stanie
Biopon nawóz do roślin zielonych 0.5 L
search
  • Biopon nawóz do roślin zielonych 0.5 L

Biopon nawóz do roślin zielonych 0.5 L

14,04 zł

(13,00 zł szt.)

Brutto

Biopon w swej kolekcji nawozów ma również płynny nawóz wieloskładnikowy do roślin zielonych. Nawóz nadaje się do stosowania po wcześniejszym rozcieńczeniu w wodzie. Ze skoncentrowanego nawozu możemy stworzyć aż 60 litrów roztworu do odżywiania naszych roślin. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Wieloskładnikowy nawóz mineralny przeznaczony do zasilania wszystkich rodzajów zielonych roślin ozdobnych. Odpowiednio zbilansowany skład nawozu zapewnia roślinom doskonałą kondycję i piękny wygląd. Specjalnie dobrane składniki mineralne wpływają na intensywny wzrost roślin oraz soczystą zieleń liści. Regularne stosowanie nawozu pomaga utrzymać je w doskonałej formie przez cały rok.  

Dawkowanie: Rozpuścić 10 ml nawozu (około ⅓ nakrętki) w 1,2 l wody. 

Nie należy przekraczać zaleconych dawek nawozu, ponieważ mogłoby to spowodować uszkodzenie lub zniszczenie roślin. Przed użyciem wstrząsnąć. 

Nawóz nadaje się do stosowania jednakowo przez podlewanie jak i drogą dolistną. 

Środki ostrożności: 

Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać opakowanie lub etykietę. Przechowywać z dala od pożywienia, napojów i paszy zwierzęcej.  

Chronić przed dziećmi. W razie kontaktu ze skórą przemyć dużą ilością wody. Przechowywać w temperaturze 5-30℃. W temperaturze poniżej 5℃ możliwe jest wytrącenie się osadu, które jest odwracalne i nie wpływa na działanie nawozu. 

Skład: Nawóz WE typ nawozu: roztwór nawozowy NPK 7:4:6 z mikroskładnikami pokarmowymi. Składniki pokarmowe: 7% azot (N) całkowity [w tym 6% azot amidowy], 4% pięciotlenek forforu (P₂O₅) rozp. w wodzie, 6% tlenek potasu (K₂O) rozpuszczalny w wodzie. 

Mikroskładniki rozpuszczalne w wodzie: 0,02% bor (B), 0,002% miedź (Cu)*, 0,02% żelaza (Fe)* 0,015% manganu (Mn)*, 0,002% molibden (Mo), 0,015% cynk (Zn)*

*schelatowane przez EDTA.

N-BIO-ROS-ZIE-1

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.