BIOPON Eliksir Duo Uniwersalny 35 ml
search
  • BIOPON Eliksir Duo Uniwersalny 35 ml

BIOPON Eliksir Duo Uniwersalny 35 ml

6,00 zł

(6,00 zł szt.)

Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Łatwy w użyciu nowoczesny nawóz (ELIKSIR DUO) dwuskładnikowy do zasilania i szybkiej regeneracji roślin ozdobnych. 1 aplikator (eliksir) - to gotowa porcja nawozowa na jedną roślinę. Samodozujący podwójny aplikator gwarantują łatwość i wygodę stosowania.

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Innowacyjny, dwuskładnikowy preparat przeznaczony do zasilania i szybkiej regeneracji roślin ozdobnych, hodowanych w domu i na balkonie.

Zalecany szczególnie do kwiatów z takimi problemami jak: powolny wzrost, słabe kwitnienie czy mizerny wygląd, ale może być również stosowany profilaktycznie u roślin w dobrej kondycji. Zielona odżywka dostarcza im podstawowy pokarm, niezbędny do prawidłowego wzrostu i kwitnienia, a brązowy regenerator wzmacnia, redukuje stres wywołany przesadzaniem lub niepoprawną pielęgnacją i przywraca im ogólną równowagę. Połączone działanie odżywki i regeneratora sprawia, że rośliny odzyskują witalność, zdrowy wygląda oraz piękne wybarwienie liści. 

Zastosowanie dwuczęściowego aplikatora, dozującego jednocześnie odpowiednią ilość odżywki i regeneratora sprawia, że aplikacja obu preparatów jest wyjątkowo łatwa i wygodna. Dzięki temu, że oba płyny umieszczone są w osobnych przegrodach, dłużej zachowują swoje cenne właściwości. Do ich zmieszania dochodzi dopiero w podłożu, przez co składniki odżywcze i regenerujące są łatwiej przyswajalne dla rośliny. 

Sposób użycia: 

Stosować jeden aplikator na każdą zasilaną roślinę, raz w miesiącu. 

1) Odłamać końcówkę aplikatora w zaznaczonym miejscu. 
2) Umieścić aplikator w podłożu tak, aby oba preparaty swobodnie z niego wypływały. W razie potrzeby można delikatnie ścisnąć aplikator, aby udrożnić wylot. 
3) Pozostawić aplikator w podłożu aż do jego całkowitego opróżnienia. Przy systematyczny podlewaniu eliksir będzie działał do 4 tygodni, mimo że preparat spłynie do podłoża dużo szybciej. 

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.

N-BIO-DUO-UNI-1
10 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.