Florovit Nawóz do Roślin Kwitnących 0,5 L
search
  • Florovit Nawóz do Roślin Kwitnących 0,5 L

Florovit Nawóz do Roślin Kwitnących 0,5 L

13,99 zł

(15,11 zł szt.)

Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Florovit to nawóz przeznaczony do użytku w uprawie hobbystycznej z głównym przeznaczeniem do stosowania dla roślin kwitnących. Poprzez optymalne odżywienie pobudza kwiaty do zawiązywania jeszcze większej liczby pąków, a co za tym idzie – do obfitszego, długotrwałego kwitnienia. 

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Prawidłowo zasilane kwiaty są zdrowe, trwałe, soczyście wybarwione oraz odpowiednio okazałe. Aby osiągnąć taki efekt, stosuj tylko oryginalne, certyfikowane nawozy do roślin kwitnących. Florovit to nawóz płynny, specjalnie skomponowany do roślin kwitnących. Dzięki niemu pąki pojawiają i rozwijają się szybciej, kwiaty i liście są lepiej wybarwione, a samo kwitnienie znacznie wydłużone. 

Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia:

- prawidłowy wzrost roślin
- obfite kwitnienie

Sposób stosowania:
Rośliny należy nawozić 1% roztworem nawozu (10 ml nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody). Otrzymanym roztworem podlewać rośliny 1 raz w tygodniu od kwietnia do października. Rośliny kwitnące w okresie zimowym nawozić 1 raz na dwa tygodnie.

Skład nawozu:
NAWÓZ WE Roztwór nawozowy NPK 5-6-8 z borem, miedzią, żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem.

5,0% (N) azot całkowity; 1,1% (N) azot azotanowy; 3,9% (N) azot amidowy; 6,0% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 8,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,02% (B) bor rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (Cu) miedź rozpuszczalna w wodzie schelatowana przez EDTA; 0,03% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA; 0,015% (Mn) mangan rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA; 0,002% (Mo) molibden rozpuszczalny w wodzie; 0,015% (Zn) cynk rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA. Akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH 3–7.

N-FLO-KWI-2
5 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.