• Obecnie brak na stanie
Substral nawóz do roślin zielonych
search
  • Substral nawóz do roślin zielonych

Substral nawóz płyn do roślin zielonych 0.5 L

23,76 zł

(22,00 zł szt.)

Brutto

Profesjonalny nawóz w płynie przeznaczony do paproci i roślin zielonych zapewnia naszym roślinom zdrowy i bujny wzrost. Odpowiednio zbilansowany zestaw makro- i mikroelementów spełnia wymogi każdej z grup roślin.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Specjalna formuła pozwala na całkowitą i szybką absorpcję nawozu, tak aby utrzymać rośliny w pełnym zdrowiu, by były silniejsze i lepiej kwitły. Nawóz ma postać koncentratu, którym należy podlać rośliny po uprzednim rozcieńczeniu. W wygodny i prosty sposób pozwala to łączyć podlewanie z nawożeniem. Nakrętka ułatwia precyzyjne dozowanie nawozu.

Dawkowanie: co dwa tygodnie, w dawce 7 ml (pół nakrętki) na 1 litr wody.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Przechowywać w suchym, słonecznym miejscu w temperaturze nieprzekraczającej 30℃. Przechowywać w zamkniętym pojemniku. Chronić przed światłem 

Nawóz WE, Roztwór nawozowy NPK 7-3-5% (m/m) z mieszaniną mikroskładników pokarmowych. Azot (N) całkowity 7%, w tym azotanowy 1,7%, amonowy 3,5. Pięciotlenek fosforu (P₂O₅) 3,0% rozp. w wodzie. Tlenek potasu (K₂O) 5% rozp. w wodzie. Miedź (Cu) 0,002% (schel. EDTA) rozp. w wodzie, żelazo (Fe) 0,03% (schel. DTPA) rozp. w wodzie, mangan (Mn) 0,01% (schel. EDTA) rozp. w wodzie, molibden (Mo) 0,001% rozp. w wodzie, cynk (Zn) 0,002% (schel. EDTA) rozp. w wodzie.

N-SUB-ROS-ZIE-1
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.