Nakladka konewka
search
  • Nakladka konewka
  • Nakladka konewka
  • Nakladka konewka
  • Nakladka konewka
  • Nakladka konewka
  • Nakladka konewka
  • Nakladka konewka
  • Nakladka konewka

Nakładka Konewka na Butelki

8,99 zł

(7,99 zł szt.)

Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Przed Państwem innowacyjny produkt wykonany w 100% z biodegradowalnego tworzywa PLA używanego do wydruków 3D. Produkt wykonany jest z czarnego filamentu i służy do precyzyjnego dozowania wody do roślin doniczkowych i nie tylko. Nakładka wydrukowana na drukarce 3D zamienia zwykłą butelkę PET po wodzie czy napoju w praktyczną konewkę do podlewania roślin.

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

Parametry produktu:
Wysokość: 10 cm
Szerokość: 5 cm
Długość: 16 cm

Świat roślin i kwiatów jest piękny i zaskakujący podobnie jak rynek produktów i akcesoriów do ich pielęgnacji. Z każdym sezonem pojawiają się coraz to nowe praktyczne, eleganckie a niekiedy i szokujące rozwiązania. Staramy się śledzić wszelkie nowinki i wynikiem tej dociekliwości jest właśnie nasza Nakładka-Konewka.

Produkt wykonany jest z tworzywa PLA (Poliaktydu) wykorzystywanego do profesjonalnych i amatorskich wydruków 3D. Materiał jest w pełni biodegradowalnym polimerem należącym do grupy poliestrów alifatycznych. Brzmi groźnie, jednak dla nas oznacza tyle, że jest to produkt przyjazny środowisku.

Nakładka jest bardzo prostym, acz sprytnym urządzeniem mającym na celu zmianę zwykłej butelki PET (takiej po wodzie mineralnej czy napojach) w konewkę do podlewania roślin domowych i ogrodowych. Dzięki wydłużonemu dziobkowi możemy precyzyjnie dawkować wodę i nawóz naszym roślinom w domu, ogrodzie czy na balkonie. Wygodny uchwyt pomaga w utrzymaniu butelko-konewki pod odpowiednim kątem. Jeśli uchwyt jest zbyt mały dla Twoich dłoni lub butelka jest zbyt ciężka, żeby utrzymać konewkę za uchwyt, zawsze można trzymać po prostu za butelkę (wtedy lepsze są te wyprofilowane butelki)! Sprawdziliśmy i działa. 

Dlaczego warto:

- Innowacyjne rozwiązania,

- ograniczenie zużycia plastiku (butelka PET zostaje z nami w domu),

- w pełni biodegradowalny materiał wykonania,

- wygoda i precyzja podczas podlewania roślin,

- estetyczne wykonanie,

- fajny gadżet ;)

A-NAK-KON-1
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.