• Obecnie brak na stanie
Podłoże do Ziół BIO COMPO 5L
search
  • Podłoże do Ziół BIO COMPO 5L

Podłoże do Ziół BIO COMPO 5L

18,00 zł
Brutto

Ziemia do ziół przeznaczona do upraw ekologicznych wszystkich rodzajów ziół i roślina aromatycznych. 100% naturalnych składników do ogrodnictwa ekologicznego. Ziemia do ziół jest podłożem idealnym do uprawy wszystkich gatunków ziół w ogrodnictwie. Doskonale nadaje się do uprawy bazylii, melisy, oregano, mięty, rozmarynu, tymianku, szałwii, cząbru, majeranku, kolendry, pietruszki, szczypiorku i wielu innych roślin aromatycznych. Szczególnie wysoka zawartość humusu zapewnia żyzność podłoża i zdrowy wzrost roślin. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczna i szybka dostawa na terenie całej Polski w niskich cenach.

  Bezpieczna płatność internetowa.

Paynow

  Zamów telefonicznie

Zadzwoń do nas: +48 737 337 236

100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW:

Startowa dawka nawozów organicznych zapewnia odpowiednią ilość składników pokarmowych przez pierwsze 2-5 tygodni  od posadzenia. Powolne delikatne  działanie nawozów organicznych gwarantuje stabilny posadzonych roślin bez ryzyka przenawożenia. Dodatkowe komponenty organiczne zwiększają biologiczną aktywność pożytecznych mikroorganizmów, które pozytywnie wpływają na żyzność gleby i prawidłowy rozwój roślin. 

INFORMACJE DODATKOWE: 

Torf użyty do prodykcji podłoża pochodzi z naturalnych złóż, które stale poddawane są rekultywacji. COMPO zwraca szczególną uwagę na ochronę i odtwarzanie naturalnych torfowisk. 

COMPO BIO ziemia do ziół powstała wyłącznie przy użyciu wyselekcjonowanych surowców najwyższej jakości. Wszystkie wykorzystane komponenty spełniają restrykcyjne normy produkcyjne COMPO, a ścisła kontrola prowadzona przez niezależne instytuty badawcze w Niemczech oraz dział zarządzania jakością COMPO gwarantuj ą najwyższe parametry produktów. 

ZASTOSOWANIE: 

Wysiew nasion w ogrodzie:

Przygotowana mieszankę ziemi ogrodowej i Ziemi COMPO BIO w stosunku 1:1 rozprowadzić na rabacie w postaci 3-4 cm warstwy. Na tak przygotowane podłoże wysiać nasiona i lekko przysypać cienką warstwą pozostałej ziemi. Całość opryskać delikatnie wodą. 

Wysiew nasion w donicy: 

Wypełnić doniczkę podłożem COPMO BIO. Wysiać nasiona i lekko przysypać cienką warstwą pozostałej ziemi. Całość delikatnie opryskać wodą i przykryć przezroczystą folią lub siatką. 

Sadzenie ziół w donicy: 

Podczas sadzenia roślin stosować doniczki o średnicy większej o ok. 2 cm. Najlepiej stosować doniczki lub pojemniki zaopatrzone w drenaż i otwory do odpływu nadmiaru wody. Umieścić roślinę w doniczce i obsypać podłożem do wysokości 1 cm poniżej brzegu pojemnika. Lekkie ugniatanie ustabilizuje bryłę korzeniową. Po posadzeniu rośliny dobrze podlać wodą. 

COMPO Guano 

Prawdziwe COMPO Guano jest najwyższej jakości nawozem organicznym przygotowanym z odchodów ptaków morskich żerujących na wybrzeżach Namibii. Wyjątkowa dieta tych ptaków zapewnia wysoką zawartość substancji biologicznie czynnych w odchodach, które stanowią bardzo cenne źródło składników pokarmowych dla roślin. 

SKŁAD I WŁAŚCIWOŚCI: 

Podłoże do upraw. Użycie ograniczone do ogrodnictwa. 

  1. Wartość pH (CaCl2) 5,0-7,0
  2. Zasolenie (KCl): < 3 g/l
  3. surowce produkcyjne: torf wysoki, kompost, węglan wapnia, guano, mączka rogowa
  4. Objętość: 5l 

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przy długotrwałym przechowywaniu istnieje możliwość niewielkich zmian zawartości składników pokarmowych. Po otwarciu opakowanie z pozostałym podłożem szczelnie zamknąć. Chronić przed słońcem, deszczem i mrozem. 

P-ZIO-BIO-COM-1

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.